TEKSTESHQIP

Bona Xeka
Bone Nxeht
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Bone Nxeht" kënduar nga Bona Xeka.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Ka material edhe për videotekën shqiptare, sepse projekti u lansua tek shikuesit i realizuar bukur me anë të një klipi muzikor, i cili u publikua me datë 4 Dhjetor 2017.