A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Valbona Zhuleku

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  21
  • Vendlindja:
  • Tirane 
  • Mosha:
  • 38 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Peshqit ♓
BIOGRAFIA: Valbona Zhuleku është një këngëtare e njohur. Deri me sot Valbonen e ka udhehequr dhe shoqeruar nje pasion tejet i madh per artin e kenges. Qe femije ka qene aktive me grupin artistik te shkolles ku ajo mesonte dhe pjesemarrese ne festivale femijesh ne qytetin e Elbasanit. Ne moshen 17 vjecare, talenti i saj u spikat nga udheheqesi artistik i teatrit "SKAMPA" dhe kompozitori i njohur z.Edmond Rrapi. Pas kesaj, ajo menjehere aktivizohet si kengetare me estraden profesioniste te teatrit per di...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Pjesëmarrëse në

Voice Of Albania

Facebook

Fanpage

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Habibe Ostreni (Bibe)

Enxhi Nini

Laureta Meci

Valbona Peraj

Syzana Jashanica

Behare Shala

Elita Reçi

Saranda Imeri

Liria Dedvukaj

Dafina Kastrati (Gjakove)


Tags: Valbona Zhuleku, Bonnie, Valbona Zuleku, X-Factor, Uk, X Factor

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019