Më mbaj mend (për 1 muaj)

Valbona Zhuleku - Mall Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  13

Ne ujera naten ne enderr brodha
e pagjume isha nga gjumi s'u zgjova
nga puthja mengjesi behej perendim
nuk isha une por ish malli im

Vraponte diku e s'linte as gjurme
vinte te puthte te linte ne gjume
sa ka kjo bote edhe nete pa zgjim
nuk isha une por ish malli im

refreni

E mbyllur serish ne kafaze vetmie
i lodhur nga lart ky zog i trembur dashurie
dhe qante me lotet e pritjes padurim
nuk isha une por ish malli im


Valbona Zhuleku - Mall
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Mall".
3. Video është e këngës "Mall", por nuk këndohet nga Valbona Zhuleku.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Valbona Zhuleku:


Komente 0