Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Valentin Laci

Nuk ka akoma asnjë votë

Valentin Laci është një këngëtar i njohur.
Nuk është dërguar asnjë biografi nga fansat...


>> Dërgo Biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Ramiz Jusufi

Rapp Dogg

Mirsad Shabani

Fenix

Muhamer Duraku-Meli

Breaker G

Agron Kalisi

Sejdi Sejdiu

Gzim Roci

Mc Mitrovicali

Tags: Valentin Laci


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet