A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Valentina Berisha

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  8
BIOGRAFIA: Valentina Berisha është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore moderne, popullore folklorike dhe popullore dasmash. Në Qershor 2003, Valentina Berisha merr pjesë në PoliFest 2003 me këngën "Në Bjeshkë U Takuam". Në Qershor 2004, Valentina Berisha merr pjesë në PoliFest 2004 me këngën "Sa Te Dua". Në vitin 2015, Valentina & Gazi publikojnë albumin "Kenge Dasmash (Live 2015)". Në vitin 2016, Valentina Berisha publikon albumin "Kenge Dasmash (Live 2016)". Më datë 5 Korrik 2018, Valentina Berisha publikon videoklipin "Nata E Qikave". Teksti u shkrua ng...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Instagrami

Zyrtar

Shto profile

zyrtare

Kenge Dasmash (Live 2016) (2016)

Kenge Dasmash (Live 2015) (2015)

Pyet Drenica E Dukagjini


» Dërgo Një Këngë »

Nata E Qikave


Artistë Të Ngjashëm:

Shyhrete Osmanollaj

Kumrije Mustafa

Fanushe Ahmetaj

Nazife Bunjaku

Resmije Krasniqi

Ganimete Jashanica

Merita Gashi

Shqipe Kabashi Hasanaj

Yllka Berisha

Entela Ilirjani


Tags: Valentina Berisha, Valentina Ademaj

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019