Më mbaj mend (për 1 muaj)

Valentina Dedvukaj Spaho

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  160
  • Jeton dhe vepron në :
  • U.S.A. 
BIOGRAFIA: Valentina Dedvukaj Spaho është një këngëtare e njohur. Me profesion këngëtare por jo shumë e njohur në trojet shqiptare, ajo jeton në Amerikë dhe atje kënaq publikun shqiptar me këngë shqipe. Valentina Dedvukaj, është me origjinë nga Mali i zi dhe eshte motra e këngëtares tashmë të njohur Gjyste Vulaj. Më datë 29 Janar 2009, Valentina Dedvukaj publikon videoklipin "Mos Me Genje Si Horoskop". Më datë 14 Dhjetor 2010, Valentina Spaho publikon videoklipin "A I Doje Kta Sy". Më datë 6 Shkurt 201...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Motra e

Gjyste Vulaj

Instagrami

Zyrtar

Komente

2 🔥

E Do Apo S'e Do (2011)

★★★★★

Pasion

★★★★★


    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Tags: Valentina Dedvukaj, Valentina Spaho, Valentina Dedvukaj Spaho

Komente 2