A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Valentina Dedvukaj Spaho

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.4 / Votuan:  30
  • Jeton dhe vepron në :
  • Sh.B.A. 
BIOGRAFIA: Valentina Dedvukaj Spaho është një këngëtare e njohur. Me profesion këngëtare por jo shumë e njohur në trojet shqiptare, ajo jeton në Amerikë dhe atje kënaq publikun shqiptar me këngë shqipe. Valentina Dedvukaj, është me origjinë nga Mali i zi dhe eshte motra e këngëtares tashmë të njohur Gjyste Vulaj. Më datë 29 Janar 2009, Valentina Dedvukaj publikon videoklipin "Mos Me Genje Si Horoskop". Më datë 14 Dhjetor 2010, Valentina Spaho publikon videoklipin "A I Doje Kta Sy". Më datë 6 Shkurt 201...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Motra e

Gjyste Vulaj

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Stela Risto

Xhoana Xheneti

Mimoza Gjikola (Mimi)

Borjana Dokle

Tina Pepa

Rezarta Elezi

Enkeleda Bushati

Dashurije Bujari

Silvana Xhemali

Agnesa Ibishi


Tags: Valentina Dedvukaj, Valentina Spaho, Valentina Dedvukaj Spaho

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2018