Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Valentina Llapri

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  157
 • Vendlindja:
 • Kuçovë 
 • Jeton dhe vepron në :
 • Shqipëri 
 • Mosha:
 • 46 Vjeç
 • Shenja e Horoskopit:
 • Peshqit ♓
BIOGRAFIA: Valentina Llapri është një shkrimtare. Pasi mbaroi shkollën e mesme fitoi konkursin për studimet e larta në Universitetin "Aleksandër Xhuvani " në Elbasan. Njëkohësisht në tetor të vitit 1992 nisi punën si mësuese në fshatin 'Zdravë' të qytetit. Më pas emigron në Itali, Milano. Rikthehet në qytetin e saj, në Kuçovë, ku aktualisht ushtron profesionin e fotografes. Pasioni i saj për letërsinë ka nisur qysh në fëmijëri. Së fundmi botoi dy librat e saj të parë me tregime. Libri i parë tit...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare  Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

  Shiko më shumë

» Dërgo Poezi »Artistë Të Ngjashëm:

Lindita Prenga

Ganimete Jashari

Rudina Muharremi

Eva Kacanja

Ilire Zajmi

Sibel Halimi

Angjelina Krasniqi

Silvia Hametaj

Flogerta Krypi

Gresa Rudaku


Tags: Valentina Llapri

Valentina Llapri në Kartolina:

Të Gjitha Kartolinat

Krijo Një Kartolinë


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet