Më mbaj mend (për 1 muaj)

Atë Që Meriton!

Të gjithë jetojmë jetët tona!
Ato që na ka caktuar i madhi Zot!
Dikush rend pas zilisë, pas cmirës dhe hipokrizisë,
Dikush zhytet në petkun e vetmisë.

Në fund të udhëtimit te jetës tonë!
Secili nga ne do t’marrë atë që meriton.

valentina-llapri 17/4/2017

- Poezi nga Valentina LlapriZgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  29

Komente 0