A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

E Nesërmja

E strukur ne nje qoshe pa fjale…
Me dridhje, me flake, me tym dalengadale!
Po c’them edhe une valle!??
E nesermja do t’behet e shkuar ngadale…
Rremuja do transmetohet nder breza me rradhe…

- poem written by Valentina Llapri


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  2

Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019