Valentina Qato
Valentina Qato

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}

  • Jeton në
  • ItaliBiografia

BIOGRAFIA: Valentina Qato është një këngëtare dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo e lehtë dhe klasike. Në Dhjetor 1980, Valentina Qato merr pjesë në Festivali I 19-Të Në Rtsh me këngën "Besa Jone"....

>> Lexo gjithë biografinë >>
Lidhje» Dërgo Një Këngë »


Komente 0