A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Valentina Rama

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  23
  • Vendlindja:
  • Skenderaj 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Finlandë 
  • Mosha:
  • 40 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Luani ♌
BIOGRAFIA: Valentina Rama është një këngëtare e njohur. Valentina Rama beri disa hite, por ka pak kohë që është larguar nga muzika. Dikur ishte mjaft e pëlqyer nga publiku dhe këngët e saj dëgjoheshin shumë. Këngëtarja nga Drenica, tani jeton në Finlandë, ndërsa nuk dihet nëse do të sjell ndonjë projekt të ri me të cilin do të rikthehet në skenën muzikore. Në Janar 2005, Valentina Rama merr pjesë në Kënga Magjike 2004 me këngën "Kot E Ke", ku arriti deri ne gjysem-finale dhe pati mjaft sukses. N...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Linda Mirena

Jasmina Sahiti

Fitore Gjonbalaj

Egzona Krasniqi

Aferdita Bajrami

Behare Shala

Besa Morina

Lora Braha

Leonida Marjakaj

Laureta Meci


Tags: Valentina Rama

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019