TEKSTESHQIP

Valentina Rama
Pabesia
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Pabesia" kënduar nga Valentina Rama.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Për këtë këngë ka punuar tekstin Izet Rraci.