Valer Kolnikaj

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1.4 / Votuan:  10
Valer Kolnikaj është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop.
Nuk është dërguar asnjë biografi nga fansat...


>> Dërgo Biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare
Artistë Të Ngjashëm:

Flamur Hasani

Keli 2

Kevi

Roni

Agon Latifi

Zgjim Baraliu

Lum Dakaj

Drama

Mario Beats

Franc Koruni


Tags: Valer Kolnikaj, Valeri

Krijo Një Kartolinë