Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Valerie Morales

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  18
  • Vendlindja:
  • Fajardo, Puerto Rico 
BIOGRAFIA: Valerie Morales është një këngëtare e huaj e njohur. Valerie Morales, also known simply as Valerie or Valeria is a Puerto Rican singer-songwriter and radio and television personality, who has worked with a variety of musical performers including Daddy Yankee, Eddie Dee, and Hector & Tito, among others. She was born and raised in Fajardo, Puerto Rico. Morales began her acting career in 2001 and her musical career in 2003. In 2001, Morales began appearing in various sketches for comedies on Puerto ...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Ana Isabelle

Yohanna

Demet Sağıroğlu

Klara Jazbec

Marger

Esra Kahraman

Vicky Chase

Teodora

Floricienta

Gökçe Kırgız

Tags: Valerie Morales


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet