A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Vali Corleone

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.8 / Votuan:  110
  • Emri i Vërtetë:
  • Valdrin Sylejmani
  • Vendlindja:
  • Gjilan 
  • Mosha:
  • 36 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Gaforrja ♋
BIOGRAFIA: Vali Corleone është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo dance. Me shprehjen e tij “absollut”, Vali ka thënë se mund t’ia kalojë edhe disa herë kampionit në Formula 1, Michael Schumaher dhe motoristit Valentino Rossi. E kur është pyetur për femrat ai ka thënë se nuk merret me to. “Nuk merrem unë me to. Me lusin vet femrat”, ka thënë ai, transmeton “Reporteri.net”. E kur është pyetur se me kënd figurë të njohur ka pasur raporte seksuale ai është përgjigjur. “S’di kush më ka mbetur”. Ai ka konfirmuar se ka pa...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Vin Veli

Andy Dj

John Van Ride

Burim Hoxha

Rrufeja

ZeeroMan

Valon Rama

Prince Double H

Shpat Deda

Don Arbas


Tags: Vali Corleone, Valentino Corleone, Princvalentino, Valdrin Sylejmani

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019