Më mbaj mend (për 1 muaj)

Vali Kuqi - Kush Humbi Me Shume Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  12

S'je ajo qe kam enderruar
Dhe tash e kam kuptuar
Se kush ishe ti
S'kam pse ta jap rastin tjeter
Kur ti nuk vlen me teper
Ne syt e mi

Kush me del nga zemra
Jo nuk kthehet brenda
Tregom:ti a une
Kush humbi me shume
Kush me del nga zemra
Jo nuk kthehet brenda
Tregom:ti a une
Humbi me shume

Ti ishe si nje aktore
Qe rolin vet e zgjodhe
Ne dashuri
S'kam pse ta jap rastin tjeter
Kur ti nuk vlen me teper
Ne syt e mi

Kush me del nga zemra
Jo nuk kthehet brenda
Tregom:ti a une
Kush humbi me shume
Kush me del nga zemra
Jo nuk kthehet brenda
Tregom ti a une
Humbi me shume


Ky tekst u dërgua nga  AnnonimVali Kuqi
Publikimi: 16/07/2012
Festivali: Top Fest 9


Vali Kuqi - Kush Humbi Me Shume
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Kush Humbi Me Shume".
3. Video është e këngës "Kush Humbi Me Shume", por nuk këndohet nga Vali Kuqi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Vali Kuqi:


Komente 0