Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Valki

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  22
 • Emri i Vërtetë:
 • Valmir Sefedini
 • Jeton dhe vepron në :
 • Kosovë 
 • Mosha:
 • 29 Vjeç
 • Shenja e Horoskopit:
 • Ujori ♒
BIOGRAFIA: Valki është një këngëtar i njohur. Valmir Sefendini jeton ne Mitrovice dhe ka publikuar shume kenge. Më datë 5 Prill 2015, Valki publikon videoklipin "Dosti Jem, Dedikim". Më datë 16 Shtator 2017, Valki publikon videoklipin "Jetes"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Profili

Facebook

Profili

Facebook

Kanali

Youtube

Instagrami

Zyrtar

Shto profile

zyrtare  Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

  Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »Artistë Të Ngjashëm:

Ismail Balidemaj

Pleurat Stublla

Granit Ahmeti

Dukati

Fifty

Zeid

Extrem Brati

Ram Kukaj

Krayzie Xia

Shqipran Maliqi


Tags: Valki, Valmir Sefedini, Valki Sefedini

Valki në Kartolina:

Të Gjitha Kartolinat

Krijo Një Kartolinë


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet