TEKSTESHQIP

Valmir Delia
Qokolada
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Qokolada" kënduar nga Valmir Delia.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.