TEKSTESHQIP

Valmir Delia
U Gëzua Zemra E Nanës
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "U Gëzua Zemra E Nanës" kënduar nga Valmir Delia.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.