Më mbaj mend (për 1 muaj)

Valmir Shala

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  6
  • Mosha:
  • 31 Vjeç
BIOGRAFIA: Valmir Shala është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore moderne. Vali është një këngëtar i talentuar që merret me muzikë që nga mosha 15 vjeçare. Në vitin 2013, Valmir Shala publikon albumin "100% Live". Më datë 5 Mars 2015, Valmir Shala publikon videoklipin "Ajo Natë", që është realizuar nga Riza Production. Muzika e këngës u punua nga Liridon Sylemjani, teksti u shkrua nga Liridon Sylemjani, ndërsa për orkestrimin u kujdes Drinor Zymberi. Videoklipi u prodhua nga Riza Production. Pas publikimit në YouT...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Kanali

Youtube

Komente

Asnjë KomentKenge Dasmash (2015)

100% Live (2013)


    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Isen Selimi

Berat Demiri

Hevzi Kumanova

Liridon Hoti (Liri)

Faton Bajrami

Gentian Gojani

Durim Malaj

Ram Kukaj

Fifty

Ex Wolf

Tags: Valmir Shala, Vali


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet