Më mbaj mend (për 1 muaj)

Valmir Shala - Kur E Lujna Shoten Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  2

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Kur E Lujna Shoten" kënduar nga Valmir Shala.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.

Ky tekst është kërkuar 4 herë gjatë kësaj jave.

kërkesa
4

DËRGO TEKSTIN


Rendisim më poshtë tekstet e disa këngëve me të njëjtin titull dhe shpresojmë që përmbajnë tekstin që kërkoni:

Artan Jusufi - Kur E Lujna Shoten

gjith habiten qysh e bojna
kaq mir jeten qysh e qojna
thot gjermani e zvicrani
ku ka shqipe bohet nami
po thojn kqyri ausllanderat
po jetojn si milionerat
dojn me plas krejt nga inati
xhelozojn kur bojna party

kur e lujm na shoten
kur e lujm rugoven
nkam e qojm Kosoven
e tan diasporen
2x

ska mundsi po thot zvicrani
kqyri shqipet me ferrari
me hamer e lamburgjini
as pak spo ju trrembet syni
euro franga por si zalli
e pa mundur thot gjermani
dojn me dit ti ka zen halli
qysh pe qon jeten shqiptari

kur e lujm na shoten
kur e lujm rugoven
nkam e qojm Kosoven
e tan diasporen
4x

Meda - Kur E Lujna Shoten

Kur elujna shoten kur elum rugoven nkam eqojm kosoven etan diasporen
Kur elujna shoten kur elum rugoven nkam eqojm kosoven etan diasporen

Dasem tmadhe perqefi sonte bajm
Koka mbledh shoqnija sonte sa mir po vallzojn Koka mbledh shoqnija sonte sa mir po vallzojn
Dasem tmadhe perqefi sonte bajm Dasem tmadhe perqefi sonte bajm

Kur elujna shoten kur elum rugoven nkam eqojm kosoven etan diasporen
Kur elujna shoten kur elum rugoven nkam eqojm kosoven etan diasporen


Publikimi: 01/12/2013Më Shumë Këngë Nga Valmir Shala:


Komente 0


Valmir Shala - Kur E Lujna Shoten
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Kur E Lujna Shoten".
3. Video është e këngës "Kur E Lujna Shoten", por nuk këndohet nga Valmir Shala.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.