TEKSTESHQIP

Valmir Shala
Tallava 2015
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Tallava 2015" kënduar nga Valmir Shala.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.