TEKSTESHQIP

Valmir Shala
Zemra Po Me Thote
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Zemra Po Me Thote" kënduar nga Valmir Shala.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Pritshmëritë ishin të mëdha, ndaj ky produkt muzikor u përcoll para publikut i punuar me profesionalizëm me anë të një videoklipi, i cili u publikua me datë 13 Shtator 2018.