A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Valmira Beqiri-Morina

Choose star rating

Rating:  4.6 / Votes cast:  5
  • Origin:
  • Prizren 
  • Residence:
  • Zvicër 
  • Age:
  • 25
  • Zodiac sign:
  • Shigjetari ♐
BIOGRAFIA: Valmira Beqiri-Morina is a writer. Shkollen fillore e kreu ne shkollen Mustafa Bakiu ne Prizren, tani jeton dhe vepron ne Zvicer atje e kreu shkollen e mesme dhe vazhdoi ne degen e Ekonomise ku edhe dipllomoi. Eshte nje poete me shume aftesi e cila ka shkruar vazhdimisht poezi qysh ne moshen e re. Se shpejti do ta botoje edhe nje liber me permbledhje te ndryshme te poezive ky do te jete libri i saj i pare, ajo vazhdon te shkruaj vazhdimisht poezi te ndryshme....

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Add Official

Social AccountsRelated Artists:

Jehona Gashi

Anida Rexha

Franceska Ramadani

Blerona Brao

Edisnajda Xhihani

Rejsi Meçe

Flogerta Krypi

Gjuljana Marku

Herolinda Laqaj

Simona Shalcanj


Tags: Valmira Beqiri-Morina

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019