Valmira Berisha

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3
Valmira Berisha është një këngëtare dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore moderne.
Nuk është dërguar asnjë biografi nga fansat...


>> Dërgo Biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Profili

Facebook

Shto profile

zyrtareDuke u ngarkuar... Prisni ju lutem

Shiko më shumë


Artistë Të Ngjashëm:

Fjorela Forde

Eli Tufa

Erlinda Balaj

Nevrije Demolli

Edona Shala

Fitore Berisha

Dhurata Duka

Arjeta Krasniqi

Blerinda Bajrami

Marjana Shakaj


Tags: Valmira Berisha

Krijo Një Kartolinë