Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË

Valon Azizi - I Mbylli Syte, Te Kujtoj Ty

Valon Azizi - Mu Duk Vetja Miloner (2016)

Dërgo një album »


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet