A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Valon Biba

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4 / Votuan:  3
  • Vendlindja:
  •  
  • Jeton dhe vepron në :
  • Kosovë 
BIOGRAFIA: Valon Biba është një këngëtar dhe autor këngësh i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore moderne. Më datë 25 Dhjetor 2017, muzikanti i mirënjohur Valon Biba, në bashkëpunim me Ardit Qirkun të njohur si DJ QRK, ka sjellë këngën ritmike “E ëmbla”. Teksti dhe muzika janë realizuar nga Biba, që ka qenë krijuesi i shumë këngëve që janë bërë hite. Në videoklipin atraktiv, shihet të gjithë krijuesit e këngës, teksa njëri prej tyre është duke kontaktuar përmes videos me një të re. Projekti që u lansua gjatë festave të fundvitit, është vetëm fillimi i...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Profili

Facebook

Instagrami

Zyrtar

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Ismet Maqkaj

Berat Demiri

Burim Mehmeti

Gramos Simnica

Afrim Idrizi

Gentian Gojani

Alban Shehu

Ylber Ajrizaj

Nerim Berisha

Bahri Kamerolli


Tags: Valon Biba

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019