Më mbaj mend (për 1 muaj)

Valon Biba - E Ëmbla (Feat. Dj QRK)  Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

VALONI:
E embla,e embla je ti
Ma e mira,ma e mira qe kam pa me sy
Ti ftyra ma e bukur ma e mira nqytet
Ti flak qe djeg zemren qe me tbo met prek

REF:
Temperatura sonte zjarr
E kalle naten dikush po pi
Per ty pa nal ma kalle daten

Temperatura sonte zjarr
Eee unn po pi per ty pa nal
Ma kalle daten

VALONI:
E embla,e embla je ti
Ma e mira,ma e mira qe kam pa me sy
Ti ftyra ma e bukur ma e mira nqytet
Ti flak qe djeg zemren qe me tbo met prek

REF:
Temperatura sonte zjarr
E kalle naten dikush po pi
Per ty pa nal ma kalle daten

Temperatura sonte zjarr
Eee unn po pi per ty pa nal
Ma kalle daten


Ky tekst u dërgua nga BUSHI LAMAJValon Biba
Publikimi: 25/12/2017
Teksti: Valon Biba


Valon Biba - E Ëmbla
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "E Ëmbla".
3. Video është e këngës "E Ëmbla", por nuk këndohet nga Valon Biba.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Valon Biba:


Komente 0