Valon Bytyqi

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  16
  • Vendlindja:
  •  
BIOGRAFIA: Valon Bytyqi është një këngëtar dhe autor këngësh i njohur. Është një djalosh i ri nga Ferizaj i cili ka filluar të merret me muzikë dhe po pëlqehet shumë nga publiku, sidomos nga ata të Ferizajt. Në një bisedë për Tribunën ai theksoi që është i pakonkurrent atje, ndërsa bën me dije se e ka në plan ta pushtojë skenën tonë. Ndryshe, ndonëse jo shumë i njohur në tregun e gjerë, Valoni tashmë i është përveshur punës dhe po sjell dy këngë të reja. "Do të dal një këngë e re me muzikë nga Shkumbin Nebihu ...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Instagrami

Zyrtar

Shto profile

zyrtare
Artistë Të Ngjashëm:

Napoleon

Burim Hoxha

Valon Rama

Toni

Chipsi

Hysni Zeqiri

Ergin Brahimi

Driton Obertinca

Ron Rexhi

Valon Buquku


Tags: Valon Bytyqi

Krijo Një Kartolinë