Dërgo Një Tekst
  Dërgo Një Poezi
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Valon Bytyqi - Miku Im  (Feat. Bardhyl Abazi)


Nuk ka akoma asnjë votë
"Miku Im" është një këngë e re, e shtuar kohët e fundit në arkivin e këngëve të kënduara nga Valon Bytyqi.
Me siguri do e kemi shumë shpejt këtë tekst, por do ju falenderonim pa masë në rast se mendoni të na ndihmoni.
Videoklipi nga Valon Bytyqi i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin

Kemi gjetur një këngë me të njëjtin titull kënduar nga Tani (Artan Shqadha). Shpresojmë që është ky teksti që kërkoni:

Veten kot mos e mundo
Se këto pyetje s´kanë përgjigje
Jepi jetës harmoni
Dhe mos lundro në dëshpërime

Dashuria o miku im
Është një det që do kalosh
Nëse varka të fut ujë
Duhet notin ta fillosh

Veten kot mos e qorto
Për gabimet që s´ke bërë
S´je i vetmi në këtë botë
Që po ngre këtë peshë mbi preh

Dashuria o miku im
Është një det që do kalosh
Nëse varka të fut ujë
Duhet notin ta fillosh

teksteshqip.com © 2007 - 2017