A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Valon Bytyqi - Miku Im  (Feat. Bardhyl Abazi)


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

(0)

15/07/2017

2017-07-15T16:00:01


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Miku Im" kënduar nga Valon Bytyqi.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Valon Bytyqi i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin

Kemi gjetur një këngë me të njëjtin titull kënduar nga Tani (Artan Shqadha). Shpresojmë që është ky teksti që kërkoni:

Veten kot mos e mundo
Se këto pyetje s´kanë përgjigje
Jepi jetës harmoni
Dhe mos lundro në dëshpërime

Dashuria o miku im
Është një det që do kalosh
Nëse varka të fut ujë
Duhet notin ta fillosh

Veten kot mos e qorto
Për gabimet që s´ke bërë
S´je i vetmi në këtë botë
Që po ngre këtë peshë mbi preh

Dashuria o miku im
Është një det që do kalosh
Nëse varka të fut ujë
Duhet notin ta filloshMë Shumë...
teksteshqip.com © 2007 - 2018