Më mbaj mend (për 1 muaj)

Valon Bytyqi - Alma Moj Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

C'fare tju them
c'fare tju tregoj
ate qe deshta
me tradhtoj (2)

Ne gjum jam
te kujtoj une ty
ftyra jote
me rrin ner sy (2)

(Refreni)
Alma moj, e vogel moj
o sa shume te dashroj (2)

Kot e kam dhe nese qaj
tash me ka mbet
kujtimi saj (2)

Ne gjum jam
te kujtoj un ty
ftyra jote me rri ner sy (2)
Cover: Adem Ramadani - Alma Moj
Valon Bytyqi
Publikimi: 09/05/2023
Piano: Shkumbin Azizi


Valon Bytyqi - Alma Moj
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Alma Moj".
3. Video është e këngës "Alma Moj", por nuk këndohet nga Valon Bytyqi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Valon Bytyqi:


Komente 0