A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Valon Rama

Choose star rating

Rating:  3 / Votes cast:  2
  • Origin:
  • Drenice 
  • Age:
  • 33
  • Zodiac sign:
  • Shigjetari ♐
BIOGRAFIA: Valon Rama is a popular singer. Valon Rama ka kryer shkollen e larte per stomatologji ne Universitetin UFO ne Tirane, ne vitin 2009. Në Prill 2006, Valon Rama merr pjesë në Top Fest 3 me këngën "Mos Kerko Me T'fal". Në Maj 2007, Valon Rama merr pjesë në Top Fest 4 me këngën "Je E Bukur, S'je E Lumtur". Në Dhjetor 2008, Valentina Rama & Valon Rama marrin pjesë në Zhurma Show 2008 me këngën "Mos Me Le"....

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Fikret Bislimi

Driton Sopa

Papushi

Shkelqim Mavraj

Dr.Nushi

Toni

Burim Hoxha

Ergin Brahimi

Adrian Rusta

Hysni Zeqiri


Tags: Valon Rama

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019