Më mbaj mend (për 1 muaj)

Valon Rama - Mos Kerko Me T'fal Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  7

Ne gjoks me shtregon,dhembja per ty
Qan ne krahun tim ,buzeqeshja me eshte ngri
Krahet me jane thy,ne shpirt me ke prek
Ne gjak ndjej zjarr,pendimi te vret ty

REF.
Shko ku ishe mbreme
Shko flej prape me te
Mos kerko me t'fal shko
E mos u kthe kurre me

Meshire me nuk ka,falja s'ka kuptim
Dhembja me shtregon,shume rende ne krahun time
Me ke pre ne bese,ne shpirt me ke prek
Faji s'eshte jetim,pendimi te vret ty

REF.
Shko ku ishe mbreme...(perseritet)

Ky tekst u dërgua nga LinaPublikimi: 16/04/2006
Festivali: Top Fest 3


Komente 0


Valon Rama - Mos Kerko Me T'fal
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Mos Kerko Me T'fal".
3. Video është e këngës "Mos Kerko Me T'fal", por nuk këndohet nga Valon Rama.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.