Më mbaj mend (për 1 muaj)

Valon Selimi

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2
Valon Selimi është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore vajtuese.
Nuk është dërguar asnjë biografi nga fansat...


>> Dërgo Biografinë >>


Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Bashkimi

Lindi Mehmeti

Jeton Rrudhani

Shpend Kerleshi (Pena)

Artan Rexha

Ismajl Rexha

Leutrim Llozani

Meli Popovci

Bestrim Sadikaj (Besi)

Bujar Maloku

Tags: Valon Selimi


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet