A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Valon Shehu - Mos Shko  (Feat. Jorida)


Choose star rating

Rating:  3.4 / Votes cast:  5

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

03/06/2012

2012-06-03T00:00:00

Participating in

Top Fest 9


Me harro, je e lir
edhe pse nje dit do t'pendohesh

te harroj, do t'me bente mir
ti e di se nuk mundem
se harroj dot rrugen
kur me puthe cdo dit

pa fjal ne, mbushur me faj
njeri tjetrin lendojm
pse e bem kte mekat?

mos shko
se pa ty asgje nuk esht e mundur
se pa ty nuk mund te jem e lumtur
mos shko
jo, e pamundur ne per tu harruar
cdo kujtim ne jet me ty e kam
mos shko
se pa ty asgje nuk esht e mundur
se pa ty nuk mund te jem e lumtur
mos shko
jo, e pamundur ne per tu harruar
cdo kujtim ne jet me ty e kam

jam rebel, ndoshta ti nje tjeter je
ndoshta tjeter kend po kerkoje

ska njeri, qe njelloj si ti
shpirtin tim mund ta rrembente
njeri tjetrin lendojm
pse e bejm ket mekat?

nje tjeter dit, nje tjeter nat
trupin tend e prek
trupi im digjet zjarr

mos shko
se pa ty asgje nuk esht e mundur
se pa ty nuk mund te jem e lumtur
mos shko
jo, e pamundur ne per tu harruar
cdo kujtim ne jet me ty e kam

me fal vetem drit
me mbush me frym
ti je gjithcka qe kam, gjithcka qe kam

mos shko
se pa ty asgje nuk esht e mundur
se pa ty nuk mund te jem e lumtur
mos shko
jo, e pamundur ne per tu harruar
cdo kujtim ne jet me ty e kam
mos shko
se pa ty asgje nuk esht e mundur
se pa ty nuk mund te jem e lumtur
mos shko
jo, e pamundur ne per tu harruar
cdo kujtim ne jet me ty e kam


Lyrics submited by rEloAdKjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2018