Më mbaj mend (për 1 muaj)

Valon Shehu - Ti Mos Me Shaj Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  70

Ti e di se sa te du, nuk kam fjal
Jeten ti ma morre mu, ta kam fal
A me do dhe ti kaq shum
A mendon dhe ti cdo dite si un

Nuk kam dashur asnjeher, te t'lendoj
Por ne fund te gjithe gabojm, dhe un njesoj
A me do dhe ti kaq shume,
A mendon dhe ti cdo dite si un

Hooo... Ti mos me shaj
Hooo... Fajin e mbaj

REF. 2x:
Un dua te jem aty
Sa dua te jem aty
Dhe sa her te me kujtosh
Te me mendosh
Ne krahet e tu do jem, aty gjithmone

Vetes un po ja mohoj,te jemi bashk
Te premtova do ndryshoj, tani me fal
Malli a te merr per mu
Mos harro dikush te do pa fund

Hooo...Ti mos me shaj
Hooo... Fajin e mbaj

REF. 2x:
Un dua te jem aty
Sa dua te jem aty
Dhe sa her te me kujtosh
Te me mendosh
Ne krahet e tu do jem, aty gjithmone
Valon Shehu
Renditja: Top 200
Publikimi: 22/10/2017
Festivali: Kënga Magjike 2017
Muzika: Kledi Bahiti
Teksti: Filloreta Raçi (Fifi)


Valon Shehu - Ti Mos Me Shaj
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ti Mos Me Shaj".
3. Video është e këngës "Ti Mos Me Shaj", por nuk këndohet nga Valon Shehu.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

7

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORYMë Shumë Këngë Nga Valon Shehu:


Komente 0