Më mbaj mend (për 1 muaj)

Valon Suma - Zana Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Ti përpolitesh kot,rotullohesh kot,
veq e humb kohën e mua ..
ti zdo te mudesh dot,
të më ikësh dot,
se shtu qenka shkruaar..

Saher qe shikimin në ty unë e drejtoj,
zemren seq me ndjeg me të vërtet,
dhe kudo që rastësisht unë të takoj,
dhimbja për ty ritet bëhet sa ni një det..

ref.
Zana e bukur si hana,
te ka lindur nana,
veq e imja që të jeesh.
Zana e bukur si hana,
te ka lindur nana,
te lutem me buzëqesh.2x

Ti përpolitesh kot,rotullohesh kot,
veq e humb kohën e mua ..
ti zdo te mudesh dot,
të më ikësh dot,
se shtu qenka shkruaar..

Saher qe shikimin në ty unë e drejtoj,
zemren seq me ndjeg me të vërtet,
dhe kudo që rastësisht unë të takoj,
dhimbja për ty ritet bëhet sa ni një det..

ref.
Zana e bukur si hana,
te ka lindur nana,
veq e imja që të jeesh.
Zana e bukur si hana,
te ka lindur nana,
te lutem me buzëqesh.2x


Ky tekst u dërgua nga Liridona


Nuk kemi video për këtë këngë.


Valon Suma
Publikimi: 10/12/2005
Muzika: Ocko Vasilkovski
Orkestrimi: Ocko Vasilkovski


Valon Suma - Zana
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Zana".
3. Video është e këngës "Zana", por nuk këndohet nga Valon Suma.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Valon Suma:


Komente 0