Më mbaj mend (për 1 muaj)

Valon Suma - Po Te Betohem Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  9

(Ti e imja dhe veç e imja do te jesh, se jo
nuk mundem smundem dor nga TY te heq,
thuaj çka te duash un e di se ti me don, por
prap po te them se un ket jet per ty e jetoj).

Vetem me nje buzeqeshje zemren ti ma
vodhe me at shikim si engjull shpirtin ma
pervelove nder te gjitha vajzat
ti me je e veçuar se kisha besuar
se e imja do te jesh.

Po te betohem si nje lule do te ruaj
po te betohem ti je e vetmja per mua
po te betohem ne shpirt dhe me vetveten
ta dish se ne kete bote jetoj vetem per ty.

Ti e imja dhe veç e imja do te jesh, se jo
nuk mundem smundem dor nga ty te heq,
thuaj cka te duash, un e di se ti me don por
prap po te them se un ket jet per ty e jetoj.

Vetem me nje buzeqeshje zemren ti ma
vodhe me at shikim si engjull shpirtin ma
pervelove nder te gjitha vajzat
ti me je e veçuar se kisha besuar
se e imja do te jesh.

Po te betohem si nje lule do te ruaj
po te betohem ti je e vetmja per mua
po te betohem ne shpirt dhe me vetveten
ta dish se ne kete bote jetoj vetem per ty.

Ti e imja dhe veç e imja do te jesh, se jo
nuk mundem smundem dor nga ty te heq,
thuaj cka te duash un e di se ti me don por
prap po te them se un ket jet per ty e jetoj. 2x


Ky tekst u dërgua nga Medo


Nuk kemi video për këtë këngë.


Valon Suma
Publikimi: 01/12/2006
Muzika: Ocko Vasilkovski
Orkestrimi: Ocko Vasilkovski


Valon Suma - Po Te Betohem
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Po Te Betohem".
3. Video është e këngës "Po Te Betohem", por nuk këndohet nga Valon Suma.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Valon Suma:


Komente 0