Më mbaj mend (për 1 muaj)

Valon Suma - Jo S'kam Besuar Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Jo s´kam besuar se mua do tme mashtrosh
Dhe kam menduar veq e imja do te jesh
Shum rastesisht un te kam takuar
Puthjet e nxeta tjeter kujt ja jep tu qesh
Por mos mendo se un per ty do te qaj dhe vuaj Edhe pse shum ne zemer me ke lendu
E tash e di se pse ne ty une kam dyshuar
Shum mir e di ku nisesh ti tani

Ref:
Un e di se tani e di se me ke je
Un e di se sonte me tjetrin po flen
Un e di se tani e di se me ke je
Un e di se sonte me tjetrin po flen

Jo s´kam besuar se mua do tme mashtrosh
Dhe kam menduar veq e imja do te jesh
Shum rastesisht un te kam takuar
Puthjet e nxeta tjeter kujt ja jep tu qesh
Por mos mendo se un per ty do te qaj dhe vuaj Edhe pse shum ne zemer me ke lendu
E tash e di se pse ne ty une kam dyshuar
Shum mir e di ku nisesh ti tani

Ref:
Un e di se tani e di se me ke je
Un e di se sonte me tjetrin po flen
Un e di se tani e di se me ke je
Un e di se sonte me tjetrin po flen


Ky tekst u dërgua nga Ardiana Edhe Ajlini


Nuk kemi video për këtë këngë.


Valon Suma
Publikimi: 16/12/2005
Muzika: Ocko Vasilkovski
Orkestrimi: Ocko Vasilkovski


Valon Suma - Jo S'kam Besuar
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Jo S'kam Besuar".
3. Video është e këngës "Jo S'kam Besuar", por nuk këndohet nga Valon Suma.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Valon Suma:


Komente 0