Më mbaj mend (për 1 muaj)

Valon Suma - Dua Dua Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.7 / Votuan:  12

Si yll ne nje nat ti me ndriqove
Dhe krejt rastesisht me pervetsove
Doja qe nata te zgjas tete puth dhe me ty te flas

Ref:
Te te them se te dua dua dua
Te te puth ne buz
Te ta prek belin belin belin belin tend te holl
Ooooo zot

Qfar mrekulli kjo nat me solli
Kush je nga vjen ti hyni qe qesdis ooo zot
Dhe mos me zgjo nese un jam ne gjum veq me lejo sy mbyllur tet sho

Ref:(x3)
Te te them se te dua dua dua
Te te puth ne buz
Te ta prek belin belin belin belin tend te holl
Ooooo zot


Ky tekst u dërgua nga Ardiana Edhe Ajlini


Nuk kemi video për këtë këngë.


Valon Suma
Publikimi: 01/12/2005
Muzika: Ocko Vasilkovski
Orkestrimi: Ocko Vasilkovski


Valon Suma - Dua Dua
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Dua Dua".
3. Video është e këngës "Dua Dua", por nuk këndohet nga Valon Suma.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Valon Suma:


Komente 0