Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Valoni-G

Nuk ka akoma asnjë votë

Valoni-G është një këngëtar i njohur.
Nuk është dërguar asnjë biografi nga fansat...


>> Dërgo Biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Ardi (Ardian Hasaj)

Sejdi Sejdiu

Muhamer Duraku-Meli

Fenix

Breaker G

Mirsad Shabani

Arjan Effecti

Rapp Dogg

Elvis Tenko

Mc Mitrovicali

Tags: Valoni-G, Valoni, Valoni G


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet