Më mbaj mend (për 1 muaj)

Valton Krasniqi - Krejt Ok (Feat. Alina & Chipsy)  Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.3 / Votuan:  6

valtoni

sonte jemi
veq une dhe ti
dhe qdo gje eshte ok

ti je me mu
une jam me ty
dhe ritmin e ndjen

harroi krejt
per nje moment
asgje mos mendo

falma kete nate
qdo gje ta fal une ty
hajde me mua kendo

refreni

luaj me mua
se sonte dua
te jem vetem me ty

ska asgje teper
ska nje here tjeter
qka do mthuaj ne sy

qdo gje harroje
kete nate shfrytezoje
dhe ndije veten mir

dhe qdo gje per ty
do ta beje sonte
ta plotesoj qdo deshir

Chipsi

ok po du met pa tu kcy po du met pa tu thy
po du qdo sen sonte zemer me bo une veq me ty
jepi ti sa ma shum se sonte nuk ka gjum
qdo sen mes meje e teje shkon deri ne maximum
kom ardh me dosta sjom vet me pi edhe me thy
thiri shoqet let rrin me ta e une rri veq me ty
per krejt ka pije dhe ven per kurgjo ska limit
per krejt ata qe thojn ska ky osht edhe ni hit

refreni

luaj me mua
se sonte dua
te jem vetem me ty

ska asgje teper
ska nje here tjeter
qka do mthuaj ne sy

qdo gje harroje
kete nate shfrytezoje
dhe ndije veten mir

dhe qdo gje per ty
do ta beje sonte
ta plotesoj qdo deshir


Ky tekst u dërgua nga Xhuliana   saramkValton Krasniqi
Featuring: Chipsi
Renditja: Top 200
Publikimi: 18/07/2010
Muzika: Valton Krasniqi
Orkestrimi: Valton Krasniqi


Valton Krasniqi - Krejt Ok
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Krejt Ok".
3. Video është e këngës "Krejt Ok", por nuk këndohet nga Valton Krasniqi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Valton Krasniqi:


Komente 0