TEKSTESHQIP

Valton Krasniqi
Krejt Ok
Lyrics
(Feat. Alina & Chipsy)

valtoni

sonte jemi
veq une dhe ti
dhe qdo gje eshte ok

ti je me mu
une jam me ty
dhe ritmin e ndjen

harroi krejt
per nje moment
asgje mos mendo

falma kete nate
qdo gje ta fal une ty
hajde me mua kendo

refreni

luaj me mua
se sonte dua
te jem vetem me ty

ska asgje teper
ska nje here tjeter
qka do mthuaj ne sy

qdo gje harroje
kete nate shfrytezoje
dhe ndije veten mir

dhe qdo gje per ty
do ta beje sonte
ta plotesoj qdo deshir

Chipsi

ok po du met pa tu kcy po du met pa tu thy
po du qdo sen sonte zemer me bo une veq me ty
jepi ti sa ma shum se sonte nuk ka gjum
qdo sen mes meje e teje shkon deri ne maximum
kom ardh me dosta sjom vet me pi edhe me thy
thiri shoqet let rrin me ta e une rri veq me ty
per krejt ka pije dhe ven per kurgjo ska limit
per krejt ata qe thojn ska ky osht edhe ni hit

refreni

luaj me mua
se sonte dua
te jem vetem me ty

ska asgje teper
ska nje here tjeter
qka do mthuaj ne sy

qdo gje harroje
kete nate shfrytezoje
dhe ndije veten mir

dhe qdo gje per ty
do ta beje sonte
ta plotesoj qdo deshir

DËRGOI: