Më mbaj mend (për 1 muaj)

Valza Berisha

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.3 / Votuan:  3
BIOGRAFIA: Valza Berisha është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo për fëmijë/junior. Në Korrik 2012, Valza Berisha merr pjesë në Kosova Fest Kids 2012 me këngën "Dua Të Mësoj"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

1 🔥    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Alina Shehu

Erita Shala

Bleranda Çitaku

Igzidora Gjeta

Elena Abazi

Arta Grajqevci

Lorika Cakaj

Ajtene Sinani

Dea Sabriu

Ambra Troplini

Tags: Valza Berisha


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet