A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Valza Zhegrova

Choose star rating

Rating:  4.3 / Votes cast:  531
  • Origin:
  • Prishtinë 
  • Residence:
  • Belgjikë 
  • Age:
  • 16
  • Zodiac sign:
  • Luani ♌
BIOGRAFIA: Valza Zhegrova is a popular singer of Pop music. E njohur si vajza që shumë shpejt u shndërrua në një senzacion në rrjetet sociale me videot e saj duke kënduar “cover”-a të këngëve të ndryshme, Valza Zhegrova, tani ka vendosur që të hyjë në skenën muzikore profesionalisht. Producenti Mixey i cili njihet për këngët dhe bashkëpunimet e tij të veçanta, ka bërë publike se tani labelit të tij i është shtuar anëtarja më e re, Valza. Ajo ende pa publikuar ndonjë projekt profesional veçse ka krijuar nj...

>> Full biography >>


Fans' Comments

7 🔥🔥

SnapChat

Account

Instagram

Account

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Ermedina Rama

Eronida

Fatjona Kuçi

Luiza Hasani

Ariana

Edea Demaliaj

Irena Metalla

Kanita

Klea Balukja

Inis Neziri


Tags: Valza Zhegrova, Valza

Valza Zhegrova in e-Cards:

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019