Më mbaj mend (për 1 muaj)

Venesa Doçi
  • Vendlindja:
  • Prishtinë 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Kosovë 
  • Mosha:
  • 14 Vjeç
  • Ditëlindja:
  • 17 Shtator 2005
  • Shenja e Horoskopit:
  • ♍ Virgjeresha
Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  340

Venesa Doçi është këngëtare e njohur. Venesa është motra e Aida Doçit dhe nën menagjimin e Naser Gashit.

Në vitin 2018, Venesa Doçi publikon albumin "Cover".

Më datë 10 Shtator 2019, Venesa Doçi publikon videoklipin "Çok Kötüymüşsün".

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »

Komente

2

Motra e

Aida Doçit

Motra e

Argjenda Doçit

Instagrami

Zyrtar

Profili

Facebook

Shto profile

të tjera


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet