Më mbaj mend (për 1 muaj)

Vanesa Humolli

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4 / Votuan:  1
BIOGRAFIA: Vanesa Humolli është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo për fëmijë/junior. Në Qershor 2005, Vanesa Humolli merr pjesë në Polifest Kids 2005 me këngën "Aventurat E Selimit". Në Qershor 2006, Vanesa Humolli merr pjesë në PoliFest Kids 2006 me këngën "Qka Po Thot Kojshia". Në Qershor 2007, Vanesa Humolli merr pjesë në Polifest Kids 2007 me këngën "Loja Dinderlla"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Ëmbla Qyra

Anda Ruhani

Fjolla Elmezi

Donika Zhushi

Klesta Qehaja

Verona Mala

Estela Nikoliqi

Kaltrina Zherka

Greta Dulaj

Adea Shatri

Tags: Vanesa Humolli


Komente mbi këtë artist