Vanesa Jakupi

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2
BIOGRAFIA: Vanesa Jakupi është një këngëtare dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo për fëmijë/junior. Në Dhjetor 2016, Vanesa Jakupi merr pjesë në Lyra Fest 2016 me këngën "Shoku Llafazan". Në vitin 2017, Vanesa Jakupi merr pjesë në Albanian Star 2017....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Pjesëmarrëse në

Albanian Star

Shto profile

zyrtareDuke u ngarkuar... Prisni ju lutem

Shiko më shumë


Artistë Të Ngjashëm:

Alejna Svarqa

Era Saraçi

Liza Ahmedi

Deina Kolshi

Engjellusha Cakaj

Lindiana Athanasiu

Vivian Mehmeti

Anise Halimi

Jora Abazi

Lea Nici


Tags: Vanesa Jakupi

Krijo Një Kartolinë