Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Vanesa Nimanaj

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2
BIOGRAFIA: Vanesa Nimanaj është një këngëtare dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore moderne dhe popullore dasmash. Në vitin 2018, Vanesa Nimanaj publikon albumin "Live 2018"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtareLive 2018 (2018)


    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Alorja Senko

Dionita Islamaj

Shpresa Jetullahu

Edona Hajdini

Sanije Behrami

Albina Bekteshi

Elida Daci-Gashi

Valbona Sherifi

Valmira Ramadani (Vali)

Ardiana Dili

Tags: Vanesa Nimanaj


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet